JGBS – Pomagamy firmom w ekspansji na zagraniczne rynki

JGBS - Go Global!

Ekspansja - rozwijaj się z nami

JGBS – Go Global!

Pomagamy firmom w ekspansji zagranicznych rynków!

Ameryka Południowa

Ameryka Południowa

Pomagamy podmiotom gospodarczym podbić rynki Ameryki Południowej. Mamy własne biura współpracujące w São Paulo (Brazylia), Santiago de Chile (Chile) i La Paz (Boliwia). Pracownicy naszego zespołu posługują się zarówno językiem portugalskim, brazylijskim, jak i hiszpańskim. Doskonale rozumiemy kulturę i zwyczaje panujące w biznesie latynoamerykańskim. Mamy szerokie kontakty w Brazylii, Chile, Kolumbii, Boliwii, Argentynie i Meksyku.

Azja: Chiny i Japonia

Azja: Chiny, Indie i Japonia

Posiadamy biura współpracujące w Szanghaju i Hong Kongu. Mamy swoje centrum dystrybucyjne w Japonii. Pracownicy naszego zespołu mają ogromne doświadczenie w pracy w Chinach i w Hong Kongu. Przez wiele lat mieszkali, pracowali i studiowali w Państwie Środka, a część z nas zarządzała dużymi grupami kapitałowymi z siedzibą w Hong Kongu i Chinach środkowych. Doskonale wiemy, jak poruszać się w biznesie w Chinach, Indiach i Japonii.

Bliski wschód

Bliski Wschód

Świat muzułmański to świat dużych możliwości inwestycyjnych, ale jest on również niezwykle różnorodny. Pomagamy polskim przedsiębiorcom zaistnieć i poruszać się na rynkach bliskowschodnich. Nasz zespół zapewnia także pomoc muzułmańskim Klientom, także tym, dla których zasady muzułmańskiej etyki i finansów są istotne, a którzy zamierzają rozpocząć bądź już prowadzą działalność gospodarczą w Polsce. Nasze doświadczenie oraz wykształcenie pozwalają nam zrozumieć kulturę  biznesową i prawną świata muzułmańskiego.

Afryka

Afryka

To niezwykle dynamicznie rozwijające się rynki, na których wciąż brakuje polskich podmiotów. Uważamy, że jest to jeden z najbardziej perspektywicznych kontynentów, na którym po prostu trzeba być. Posiadamy doświadczenie w pomocy przedsiębiorcom na takich rynkach jak Angola, RPA, Mozambik, Mauritius i Demokratyczna Republika Konga.

USA

USA

Mamy licznych partnerów w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, którzy pomogą zrozumieć lukratywny rynek amerykański i ocenić szanse powodzenia na nim danego produktu czy usługi. Posiadamy też wyrobione kontakty z sieciami handlowymi. Jest to rynek wymagający niezwykłej cierpliwości i znacznych inwestycji, ale gwarantujemy, że warto tam być.

Kraje wschodniej Europy

Kraje wschodniej Europy

Kraje dawnego ZSRR do dziś utożsamiane są przez wielu z komunizmem i zaściankiem, natomiast my postrzegamy je z innej, bardziej biznesowej perspektywy. Wschodnia Europa dynamicznie rozwija wymianę handlową z innymi państwami, co skutkuje szybkim wzrostem popytu na określone produkty.  Posiadamy w swoim zespole ludzi mówiących w językach rosyjskim, ukraińskim i białoruskim, którzy z łatwością znajdą odbiorcę dla Twoich produktów, lub też dostawcę dóbr, których w danym momencie potrzebujesz.