JGBS – Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy

Wspieraj to, co polskie!

O nas

Jesteśmy jednym z pierwszych polskich podmiotów doradczych, działających w szerokim obszarze biznesu na całym świecie.

Wspieraj to, co Polskie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z pierwszych polskich podmiotów doradczych, działających w szerokim obszarze biznesu na całym świecie. Chcemy podejmować się różnorodnych wyzwań i nietypowych projektów. Współpracowaliśmy oraz współpracujemy z największymi firmami w kraju i za granicą, posiadamy własne biuro w Szanghaju, a także biura współpracujące w Hong Kongu, Lizbonie, São Paulo, La Paz (Boliwia) i Santiago de Chile (Chile). Stanowimy energiczny zespół z dużym doświadczeniem i kompetencjami w działaniu na trudnych, zagranicznych rynkach. Nasz niekonwencjonalny system pracy i indywidualne podejście do potrzeb Klienta powodują, że w naturalny sposób stajemy się wyborem numer jeden! W swoim działaniu jesteśmy do dyspozycji dla firm które chcą być liderami innowacyjności, pragną podbić nowe rynki zagraniczne, lub rozwinąć i zoptymalizować swój biznes krajowy. Jesteśmy zorientowani na Klienta, dlatego też identyfikujemy jego indywidualne potrzeby, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Proste innowacyjne rozwiązania

Jak działamy?

Stosujemy proste, przejrzyste, ale innowacyjne rozwiązania, wykorzystujące najnowsze technologie. Spełniamy w ten sposób oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasz zespół to specjaliści, posiadający bardzo duże doświadczenie w biznesie. Każdy z naszych Klientów ma bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą projekt i posiada nieograniczony dostęp poprzez nasze autorskie programy komputerowe do swoich spraw, dokumentów, raportów, itp. Za wszystko, co robimy, ponosimy pełną odpowiedzialność. Nie ograniczamy i nie limitujemy jej w umowach, co stało się niestety powszechną praktyką u innych podmiotów doradczych.

Nasze biuro

Nasze biuro zlokalizowane jest w ścisłym centrum Warszawy, nieopodal głównych węzłów komunikacyjnych. Działalność prowadzimy we własnej, nowoczesnej przestrzeni biurowej, która posiada wszelkiego rodzaju udogodnienia, a przede wszystkim niezbędną infrastrukturę, gwarantującą zabezpieczenie danych naszych Klientów i pracowników. Przechowywane są one na fizycznym serwerze i chronione, podobnie jak poczta elektroniczna. Wykorzystujemy też specjalnie zabezpieczone łącze internetowe, uniemożliwiające niepożądanym użytkownikom połączenie się z siecią. Profesjonalne warunki biurowe i infrastrukturalne z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi dają nam oraz naszym Klientom najwyższy komfort pracy i bezpieczeństwa. Jesteśmy w pełni transparentni, dlatego udostępniamy specjalną, bezpieczną strefę dla każdego, kto zechce rozpocząć współpracę z naszym zespołem.

Partnerzy

Nasi partnerzy biznesowi

Z dumą wspieramy fundację

Fundacja Program Pomocy Pierwsza Praca